top of page
Obejrzyj zdjęcia, zobacz nasze sale, ogród...

Sprawdź czy odpowiada Tobie nasz styl 

Zajrzyj
do nas!

Sale biesiadne

Gościniec słynie nie tylko ze smakowitości, ale również ze swojskiego, wiejskiego klimatu i wielu zabytkowych przedmiotów. 

Panuje u nas wystrój wiejski z wieloma zabytkowymi przedmiotami. Wpatrując się w przedmioty stanowiące dekorację mogą Państwo poczuć się jak w skansenie. Posiadamy dwie sale dla gości ze stołami i miejscami siedzącymi. Większą na 60 osób, mniejszą na 40 osób. Bufet z salą zabaw dla dzieci i stolikiem kawowym dla dorosłych. Pokoik dla mamy z maleństwem, do karmienia, czy przebrania dziecka. Dwa tarasy zewnętrzne z ławkami i stolikami. Duży ogród pełen ukrytych skarbów, z placem zabaw dla dzieci, ławkami i huśtawkami. 
 

Ogród i otoczenie Karczmy

Wśród kompozycji roślin znajdą Państwo miejsce na odpoczynek. Polecamy poszukać ręcznie wykonanych przez gospodynie dekoracji.

Ogród z ławkami, huśtawkami, placem zabaw dla dzieci. Piękna zieleń i kwiaty. Wiele ciekawych dekoracji wykonanych ręcznie przez gospodynię Karczmy.

Dom wypoczynkowy z kominkiem

Dla osób lubiących ciszę i spokój. Całoroczny domek z kominkiem, dostępem do ogrodu

     W samym sercu spokojnej wioski z tradycjami, mogą Państwo odpocząć w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Do Państwa dyspozycji możemy przekazać domek wypoczynkowy całoroczny.
     Domek posiada swojski, domowy, ciepły klimat. Całkowicie wyposażany: ogrzewanie, kominek, łazienka, TV, WiFi, kuchnia łączenie z kompletnym AGD.

Domek z poddaszem do wynajęcia. Całoroczny, z kominkiem opalanym drewnem. Na parterze - kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z prysznicem, salon z kanapami i kominkiem. Wejście schodami na poddasze z otwartą przestrzenią do spania. Ilość miejsc noclegowych - 6. Przed domkiem zadaszony taras z ławkami i stołem. Dostęp do ogrodu restauracyjnego jak i ogródka grillowego. Bardzo urokliwa lokalizacja z atrakcjami naturalnymi, sakralnymi. Idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Do wynajmu na doby, lub na dłuższy czas.

Ogród grillowy/ogniskowy + boisko do siatkówki

Na wieczorne, letnie spotkania rodzinne, ze znajomymi przy blasku ogniska

Ogródek grillowo/ogniskowy do wynajęcia  - idealny do organizowania imprez na świeżym powietrzu - pod chmurką. Palenisko na ognisko, duży ruszt. Stół z ławkami. Boisko do siatkówki.  Dostęp do toalety. Dostęp do wody, prądu. Zaciekawiła Państwa oferta? Czekamy na telefon - 692689323